This site uses cookies. By continuing to browse the site, you are agreeing to our use of cookies. Read more about our cookie terms.
Home  » Objekte banimi / Toke  » Apartamente ne shitje  »Postime #31066
€85,000.00

Shitet apartament tek 21 Dhjetori!

Postuar Oct 01, 2018 | Vizita: 1914
Zona: Tirane
Lloji i postimit: Ofroj
Shitet apartament 2+1 ne zonen e “21 Dhjetorit”. Apartamenti ndodhet ne kat te 4-te, pallat ekzistues. Ka siperfaqe 83 m2, te organizuar ne 2 dhoma gjumi, 1 kuzhine, 1 tualet dhe 1 ballkon. Ka hapesira funksionale. Ndodhet ne zone te preferuar. Cmimi i negociueshem. Me dokumenta te rregullta pronesie. Per me shume detaje dhe viziten ne prone na kontaktoni!

Property ID : AZ030418-01
www.homeplus.al

Agron

User since: Jul 01, 2016
See all ads »

06********Show phone
Email

Tirane
Postuar Oct 01, 2018 tek Apartamente ne shitje
€42,700.00
Tirane
Postuar Oct 01, 2018 tek Apartamente ne shitje
€59,000.00
€31,200.00
€130,000.00
Go to top