This site uses cookies. By continuing to browse the site, you are agreeing to our use of cookies. Read more about our cookie terms.
Home  » Objekte banimi / Toke  » Apartamente ne shitje  »Postime #31081
€94,800.00

Shitet apartament tek Kodra e Diellit!

Postuar Oct 01, 2018 | Vizita: 794
Zona: Tirane
Lloji i postimit: Ofroj
Shitet apartament 2+1 ne rezidencen Kodra e Diellit. Apartamenti ndodhet ne kat te 3-te ne nje kompleks banimi, ka siperfaqe 126.4 m2. Eshte i organizuar ne 2 dhoma gjumi, 1 soxhorno, 2 tualete dhe 1 verande. Punimet ne apartament jane ne fazen e suvatimit. Planimetria e apartamentit eshte mjaft funksionale dhe mund te pershtatet ne apartament 3+1 ose te ndahet ne 2 apartamente te vecanta. Me orientim nga Jug-Lindja. Ndodhet ne zone te preferuar dhe gjithmone ne zhvillim. Kompleksi eshte i pajisur me sistem sigurie. Per me shume detaje dhe viziten ne prone na kontaktoni!

Property ID : BH020418-01
www.homeplus.al

Agron

User since: Jul 01, 2016
See all ads »

06********Show phone
Email

Tirane
Postuar Oct 01, 2018 tek Apartamente ne shitje
€92,040.00
Tirane
Postuar Oct 01, 2018 tek Apartamente ne shitje
€45,000.00
€100,000.00
Tirane
Postuar Oct 01, 2018 tek Apartamente ne shitje
€250,000.00
Go to top