This site uses cookies. By continuing to browse the site, you are agreeing to our use of cookies. Read more about our cookie terms.
Home  » Objekte banimi / Toke  » Te tjera  »Postime #31086
€540.00

Ambient komercial me qera ne Laprake!

Postuar Oct 01, 2018 | Vizita: 950
Zona: Tirane
Lloji i postimit: Ofroj
Jepet me qera ambient komercial ne zonen e Laprakes. Ambienti eshte i ndare ne 2 kate me siperfaqe totale 125m2. Kati i 1-re ka siperfaqe 70 m2 dhe kati i 2-te ka siperfaqe 55 m2. Ka hapesira funksionale dhe te pershtatshme per sherbime te ndryshme biznesi. Eshte i pajisur me sistem kondicionimi, fasade xhami dhe qepena metalike. Per me shume detaje dhe viziten ne prone na kontaktoni!

Property ID : BH030418-02
www.homeplus.al

Agron

User since: Jul 01, 2016
See all ads »

06********Show phone
Email

Shkoder
Postuar Sep 26, 2018 tek Te tjera
€158.00
Shkoder
Postuar Sep 27, 2018 tek Te tjera
€395.00
Shkoder
Postuar Sep 27, 2018 tek Te tjera
€49,000.00
Shkoder
Postuar Sep 29, 2018 tek Te tjera
€119.00
Go to top