This site uses cookies. By continuing to browse the site, you are agreeing to our use of cookies. Read more about our cookie terms.
Home  » Objekte banimi / Toke  » Te tjera  »Postime #31089
€1,000.00

Ambient zyre me qera ne Rr. Abdyl Frasheri!

Postuar Aug 20, 2018 | Vizita: 177
Zona: Tirane
Lloji i postimit: Ofroj
Jepet me qera ambient per zyre ne Rr. “Abdyl Frasheri”(rruge dytesore). Ambienti ndodhet ne kat te 1-re banim, pallat te ri. Ka siperfaqe 145 m2, te organizuar ne 3 ndarje, 2 tualete dhe 1 ballkon. Ka hapesira te bollshme dhe te pershtatshme per sherbime te ndryshme biznesi si: qender kursesh, qender estetike, zyra kontabiliteti apo noteriale etj. Ndodhet ne zone te preferuar dhe frekuentuar, shume afer zones se Bllokut. Eshte i shtruar me parket dhe i pajisur me sistem kondicionimi. Cmimi i diskutueshem. Per me shume detaje dhe viziten ne prone na kontaktoni!

Property ID : BH070418-01
www.homeplus.al

Agron

User since: Jul 01, 2016
See all ads »

06********Show phone
Email

Tirane
Postuar Aug 17, 2018 tek Te tjera
€60,000.00
Tirane
Postuar Aug 20, 2018 tek Te tjera
€1,500.00
Shkoder
Postuar Jul 17, 2018 tek Te tjera
€356.00
€892,500.00
Go to top