This site uses cookies. By continuing to browse the site, you are agreeing to our use of cookies. Read more about our cookie terms.
Home  » Objekte banimi / Toke  » Apartamente ne shitje  »Postime #31090
€190,000.00

Shitet apartament 2+1 prane Njesise 5!

Postuar Aug 20, 2018 | Vizita: 4807
Zona: Tirane
Lloji i postimit: Ofroj
Shitet apartament ne zonen e Bllokut, prane Njesise Nr. 5. Apartamenti ndodhet ne kat te 7-te nje pallati te ri, me siperfaqe 106m2. Eshte i organizuar ne 2 dhoma gjumi, 1 soxhorno, 1 koridor, 2 tualete dhe 1 verande te mbyllur me vetrate dhe te pajisur me tende dielli. Hapesirat jane te bollshme dhe funksionale. Ndodhet ne zone te preferuar. I pajisur me dokumenta te rregullta pronesie. Per me shume detaje dhe viziten ne prone na kontaktoni!


Property ID : BH070418-02
www.homeplus.al

Agron

User since: Jul 01, 2016
See all ads »

06********Show phone
Email

€126,400.00
Tirane
Postuar Aug 20, 2018 tek Apartamente ne shitje
€45,000.00
€68,000.00
Tirane
Postuar Aug 20, 2018 tek Apartamente ne shitje
€120,000.00
Go to top