This site uses cookies. By continuing to browse the site, you are agreeing to our use of cookies. Read more about our cookie terms.
Home  » Objekte banimi / Toke  » Apartamente ne shitje  »Postime #31093
€84,000.00

Shitet apartament 2+1 ne Laprake!

Postuar Oct 01, 2018 | Vizita: 641
Zona: Tirane
Lloji i postimit: Ofroj
Shitet apartament 2+1 ne zonen e Laprakes. Apartamenti ndodhet ne kat t 4-te, pallat i ri i sapo perfunduar. Ka siperfaqe 108 m2, te organizuar ne 2 dhoma gjumi, 1 soxhorno, 2 tualete dhe 1 verande me siperfaqe 10.7 m2. Punimet ne pallat jane teper cilesore. Apartamenti eshte i pabanuar. Dhomat jane te shruara me parket, dritaret jane dopio xham dhe me grila. Ne proces hipotekimi. Per me shume detaje dhe viziten ne prone na kontaktoni!

Property ID : BH040418-01
www.homeplus.al

Agron

User since: Jul 01, 2016
See all ads »

06********Show phone
Email

Tirane
Postuar Oct 01, 2018 tek Apartamente ne shitje
€58,000.00
€230,000.00
Tirane
Postuar Oct 01, 2018 tek Apartamente ne shitje
€92,040.00
Tirane
Postuar Oct 01, 2018 tek Apartamente ne shitje
€45,000.00
Go to top