Home  » Objekte banimi  » Apartamente ne shitje  »Postime #31095
€88,950.00

Shitet apartament ne BLV. Zhan D’Ark!

Postuar Apr 13, 2018 | Vizita: 3
Zona: Tirane
Lloji i postimit: Ofroj
Shitet apartament ne Blv. “Zhan D’Ark”, prane Ministrise se Jashtme. Apartamenti ndodhet ne kat te 5-te te nje pallati ekzistues. Ka siperfaqe 114m2 te organizuar ne 3 dhoma gjumi, 1 kuzhine, 1 tualet dhe 1 verande te pajisur me shkalle qe te lidhin me taracen e cila te ofron mundesi shfrytezimi. Apartamenti ka siperfaqe te bollshme dhe planimetri funksionale qe mund te adaptohet ne 2 apartamente. Eshte i pajisur me hipoteke te rregullt. Per me shume detaje dhe viziten ne prone na kontaktoni!

Property ID : BH300318-01
wwww.homeplus.al

Agron

User since: Jul 01, 2016
See all ads »

06********Show phone
Email

€49,060.00
€43,355.00
Tirane
Postuar Apr 13, 2018 tek Apartamente ne shitje
€58,000.00
Shkoder
Postuar Apr 13, 2018 tek Apartamente ne shitje
€63,900.00
Go to top