Home  » Objekte banimi / Toke  » Te tjera  »Postime #31096
€3,223.00

Ambiente zyrash me qera prane Qendres!

Postuar May 22, 2018 | Vizita: 1164
Zona: Tirane
Lloji i postimit: Ofroj
Jepen me qera ambiente zyrash me siperfaqe 293m2 prane Qendres. Ambientet ndodhen ne katin e 7-te te nje qendre biznesi. Jane te pajisura me fasada xhami, sistem kondicionimi, sistem alarmi. Ka siperfaqe te bollshme dhe funksionale per cdo lloj biznesi apo aktiviteti. Ambinetet jane te ndara ne 6 zyra, 1 ambient gatimi, 2 tualete. Ne cmim te qerase perfshihen mirembajtje ashensori, sherbim roje te godines 24 ore, mirembajtja e pasjisjeve te ndryshme (kondicionere, ndricim, sanitare etj), sherbim recepsioni, pastrim i ambjenteve te perbashketa. Per detaje dhe informacione te hollesishme si dhe viziten ne prone mos hezitoni te na kontaktoni!

Property ID : AN060418-02
www.homeplus.al

Agron

User since: Jul 01, 2016
See all ads »

06********Show phone
Email

Shkoder
Postuar May 26, 2018 tek Te tjera
€2,000.00
€70,000.00
Shkoder
Postuar May 30, 2018 tek Te tjera
€300.00
Tirane
Postuar Jun 03, 2018 tek Te tjera
€134,250.00
Go to top