This site uses cookies. By continuing to browse the site, you are agreeing to our use of cookies. Read more about our cookie terms.
Home  » Objekte banimi / Toke  » Apartamente ne shitje  »Postime #31099
€72,000.00

Apartament ne shitje afer Kodres se Diellit!

Postuar Aug 20, 2018 | Vizita: 5067
Zona: Tirane
Lloji i postimit: Ofroj
Shitet apartament 2+1 afer Kodres se Diellit. Apartamenti ndodhet ne kat te 3-te, me siperfaqe 92 m2. Eshte i organizuar ne 2 dhoma gjumi, 1 soxhorno bashke me ambientin e gatimit, 2 tualete dhe 1 ballkon. Eshte i pozicionuar ne zone te preferuar. I pajisur me dokumenta te rregullta. Per me shume detaje dhe viziten ne prone na kontaktoni!

Property ID : AZ030418-03
www.homeplus.al

Agron

User since: Jul 01, 2016
See all ads »

06********Show phone
Email

Tirane
Postuar Aug 20, 2018 tek Apartamente ne shitje
€92,040.00
Tirane
Postuar Aug 20, 2018 tek Apartamente ne shitje
€45,000.00
€100,000.00
Tirane
Postuar Aug 20, 2018 tek Apartamente ne shitje
€250,000.00
Go to top