Home  » Objekte banimi  » Apartamente ne shitje  »Postime #31101
€27,150.00

Apartament 1+1 në shitje afër Zdrales

Postuar Apr 13, 2018 | Vizita: 2
Zona: Shkoder
Lloji i postimit: Ofroj
Sun Real Estate ofron për shitje një apartament 1+1 të ndodhur në rrugën “Isuf Sokoli”, shumë afër Zdrales. Sipërfaqja e apartamentit është 55 m² dhe ndodhet në katin e dytë të një pallati të vjetër.
Apartamenti shitet pjesërisht i mobiluar.

🏷ÇMIMI: 3’500’000 lekë të reja
--------------------------------
▶Të interesuarit mund të na kontaktojnë në këta numra kontakti:
📱+355676666765, 📱+355695292667 ose 📞+355 22 247570
▶Gjithashtu në adresën tonë të e-mail-it: sunrealestate.al@gmail.com

Sun Real Estate

User since: Sep 23, 2015
See all ads »

+3********Show phone
Email

€25,000.00
Shkoder
Postuar Apr 13, 2018 tek Apartamente ne shitje
€62,700.00
Tirane
Postuar Apr 13, 2018 tek Apartamente ne shitje
€45,000.00
€100,000.00
Go to top