This site uses cookies. By continuing to browse the site, you are agreeing to our use of cookies. Read more about our cookie terms.
Home  » Objekte banimi / Toke  » Shtepia ne shitje  »Postime #31102
€75,000.00

Shitet dyqan prane Bllokut te Ambasadave!

Postuar Jun 28, 2018 | Vizita: 144
Zona: Tirane
Lloji i postimit: Ofroj
Shitet dyqan prane Bllokut te Ambasadeve ne Rr. e Durresit. Dyqani ndodhet ne katin zero te nje pallati te ri, te sapo perfunduar. Ka siperfaqe 46.7 m2, me akses ne rruge kryesore dhe i pershtatshem per aktivitete te ndryshme biznesi. I pajisur me hipoteke. Per me shume detaje dhe viziten ne prone na kontaktoni!

Property ID : BH290318-03
www.homeplus.al

Agron

User since: Jul 01, 2016
See all ads »

06********Show phone
Email

€83,000.00
Tirane
Postuar Jun 28, 2018 tek Shtepia ne shitje
€500,000.00
€68,000.00
Shkoder
Postuar Jun 27, 2018 tek Shtepia ne shitje
€113,000.00
Go to top