Home  » Objekte banimi  » Toke ne shitje  »Postime #31105
€21,798.00

Tokë për shitje në Velipojë

Postuar Apr 13, 2018 | Vizita: 4
Zona: Shkoder
Lloji i postimit: Ofroj
Sun Real Estate ofron për shitje një tokë/arë me një sipërfaqe 363.2 m² dhe me adresë: Velipojë, Baks-Rrjoll, (pas hotel "Viluni").
Toka ka një sipërfaqe në formë drejtkëndore dhe është e rrethuar me mure me një lartësi 50 cm.
Ndodhet afër detit, vetëm 5 minuta në këmbë, në një zonë në zhvillim dhe me dalje në rrugën kryesore.

*DISPONON DUKUMENTA TË RREGULLTA*

🏷ÇMIMI: 60 €/m²
--------------------------------
▶Të interesuarit mund të na kontaktojnë në këta numra kontakti:
📱+355676666765, 📱+355695292667 ose 📞+355 22 247570
▶Gjithashtu në adresën tonë të e-mail-it: sunrealestate.al@gmail.com

Sun Real Estate

User since: Sep 23, 2015
See all ads »

+3********Show phone
Email

Shkoder
Postuar Apr 13, 2018 tek Toke ne shitje
€350,000.00
Tirane
Postuar Apr 13, 2018 tek Toke ne shitje
€280,000.00
Shkoder
Postuar Apr 13, 2018 tek Toke ne shitje
€57,266.00
Go to top