Home  » Objekte banimi  » Apartamente ne shitje  »Postime #31109
€27,000.00

Apartament 2+1 në shitje në Rus

Postuar Apr 13, 2018 | Vizita: 2
Zona: Shkoder
Lloji i postimit: Ofroj
Sun Real Estate ofron për shitje një apartament 2+1 me vendndodhje në Rus. Apartamenti gëzon një sipërfaqe prej 54 m² dhe ndodhet në katin e pestë.

Ka një dhomë gjumi matrimoniale dhe një dhomë tjetër për fëmijë me dritare të vogël.
Është i shtruar me pllaka dhe shitet i pamobiluar.

🏷ÇMIMI: 27’000 €
--------------------------------
▶Të interesuarit mund të na kontaktojnë në këta numra kontakti:
📱+355676666765, 📱+355695292667 ose 📞+355 22 247570
▶Gjithashtu në adresën tonë të e-mail-it: sunrealestate.al@gmail.com

Sun Real Estate

User since: Sep 23, 2015
See all ads »

+3********Show phone
Email

Shkoder
Postuar Apr 13, 2018 tek Apartamente ne shitje
€40,000.00
€165,000.00
Tirane
Postuar Apr 13, 2018 tek Apartamente ne shitje
€50,000.00
Tirane
Postuar Apr 13, 2018 tek Apartamente ne shitje
€50,000.00
Go to top