This site uses cookies. By continuing to browse the site, you are agreeing to our use of cookies. Read more about our cookie terms.
Home  » Objekte banimi / Toke  » Te tjera  »Postime #31110
€1,500.00

Ambient komercial me qera ne Rr. Sami Frasheri!

Postuar Oct 01, 2018 | Vizita: 946
Zona: Tirane
Lloji i postimit: Ofroj
Jepet me qera ambient komercial ne Rr. Sami Frasheri, prane Petro Ninit. Ambienti ndodhet ne kat te 2-te, me siperfaqe 174m2. Eshte open space, i shtruar me parket, i pajisur me fasade xhami te jashtem ku reklamohet dukshem lloji i aktivitetit te biznesit. Siperfaqa e bollshme, vendodhja ne rruge kryesore dhe pozicionimi e ben shume te pershtashem per sherbime apo aktivitete te ndryshme biznesi si call center, palester, zyra, dyqan, atelie, qendra konsulence apo estetike, etj. Per me shume detaje dhe viziten ne prone na kontaktoni!

Property ID : AN100418-01
www.homeplus.al

Agron

User since: Jul 01, 2016
See all ads »

06********Show phone
Email

Shkoder
Postuar Oct 08, 2018 tek Te tjera
€397.00
€12,000.00
Shkoder
Postuar Oct 11, 2018 tek Te tjera
€112,000.00
Shkoder
Postuar Oct 12, 2018 tek Te tjera
€2,000.00
Go to top