Home  » Objekte banimi / Toke  » Apartamente ne shitje  »Postime #31111
€42,700.00

Shitet apartament 1+1 ne Astir!

Postuar May 22, 2018 | Vizita: 2657
Zona: Tirane
Lloji i postimit: Ofroj
Shitet apartament 1+1 ne zonen e Astirit. Apartamenti ndodhet ne kat te 1-re banim, me siperfaqe 77.6m2, te organizuar ne 1 dhome gjumi, 1 soxhorno, 1 tualet me dritare dhe 1 ballkon te pajisur me tende dielli. Eshte ne gjendje shume te mire. Dritaret jane dopioxham me grila. Eshte ne proces hipotekimi. Per me teper detaje dhe viziten ne prone na kontaktoni!

Property ID : BH100418-01
www.homeplus.al

Agron

User since: Jul 01, 2016
See all ads »

06********Show phone
Email

Shkoder
Postuar May 19, 2018 tek Apartamente ne shitje
€46,000.00
€68,000.00
Shkoder
Postuar May 19, 2018 tek Apartamente ne shitje
€40,000.00
Go to top