This site uses cookies. By continuing to browse the site, you are agreeing to our use of cookies. Read more about our cookie terms.
Home  » Objekte banimi / Toke  » Apartamente me qera  »Postime #31113
€400.00

Apartament per banim ose zyre me qera afer UET-se!

Postuar Oct 01, 2018 | Vizita: 525
Zona: Tirane
Lloji i postimit: Ofroj
Jepet me qera apartament3+1 per banim ose zyre afer UET-se. Apartamenti ndodhet ne kat te 7-te, ka siperfaqe 145m2 te organizuar ne 3 dhoma gjumi, 1 soxhorno, 2 tualete dhe 3 ballkone. Apartamenti ka hapesira te bollshme dhe funksionale per perdorim zyre. Eshte ne gjendje shume te mire, dritaret jane dopio xham dhe me grila, tualeti i pajisur me dritare. Ndodhet ne zone te preferuar dhe frekuentuar. Te ofron mundesi parkimi ne garazhin nentokesor te pallatit kundrejt nje pagese extra. Per me shume detaje dhe viziten ne prone na kontaktoni!

Property ID : BH110418-02
www.homeplus.al

Agron

User since: Jul 01, 2016
See all ads »

06********Show phone
Email

€300.00
€400.00
€197.00
€500.00
Go to top