Home  » Objekte banimi  » Apartamente ne shitje  »Postime #31177
€33,000.00

Apartament 1+1 në shitje në Ishull Shëngjin

Postuar May 09, 2018 | Vizita: 6
Zona: Lezhe
Lloji i postimit: Ofroj
Sun Real Estate ofron për shitje një apartament të ri 1+1 në Ishull Shëngjin. Apartamenti ndodhet në katin e VI të një pallati të ri të sapopërfunduar dhe ka një sipërfaqe prej 55.6 m².
Është i përbërë nga një dhomë, sallon, banjo, korridor dhe ballkon.
Shitet i pamobiluar dhe ofron një pamje të mrekullueshme nga deti.
Zotëron dokumentacion të rregullt pronësie.

🏷ÇMIMI: 33’000 €
--------------------------------
▶Të interesuarit mund të na kontaktojnë në këta numra kontakti:
📱+355676666765, 📱+355695292667 ose 📞+355 22 247570
▶Gjithashtu në adresën tonë të e-mail-it: sunrealestate.al@gmail.com

Sun Real Estate

User since: Sep 23, 2015
See all ads »

+3********Show phone
Email

Go to top