Home  » Objekte banimi  » Apartamente ne shitje  »Postime #31184
€55,000.00

Apartament 2+1 në shitje te Dollari

Postuar May 09, 2018 | Vizita: 12
Zona: Shkoder
Lloji i postimit: Ofroj
Sun Real Estate ofron për shitje një apartament 2+1 me sipërfaqe 105 m² të ndodhur te Dollari.

Apartamenti ndodhet në katin e tetë të banimit dhe ka dy dhoma, një sallon dhe dy banjo.

Pallati është i ri dhe ka ashensor.

🏷ÇMIMI: 55’000 €
--------------------------------
▶Të interesuarit mund të na kontaktojnë në këta numra kontakti:
📱+355676666765, 📱+355695292667 ose 📞+355 22 247570
▶Gjithashtu në adresën tonë të e-mail-it: sunrealestate.al@gmail.com

Sun Real Estate

User since: Sep 23, 2015
See all ads »

+3********Show phone
Email

€83,640.00
€820.00
€23,000.00
Go to top