Home  » Objekte banimi  » Apartamente ne shitje  »Postime #31193
€130,000.00

Apartament 2+1 në shitje në Velipojë 520 €/m²

Postuar May 09, 2018 | Vizita: 5
Zona: Shkoder
Lloji i postimit: Ofroj
Sun Real Estate ofron për shitje një apartament 2+1 në Velipojë.
Apartamenti ka një sipërfaqe prej 250 m² dhe zë të gjithë katin e pestë të pallatit.

Ka sallon dhe kuzhinë, dhomë matrimoniale, një dhomë me shtrat dopio dhe marinar si dhe 2 banjo.

Ndodhet në një kompleks të zhvilluar dhe ofron pamje të mrekullueshme nga deti që mund të shijohet nga veranda prej 139 m².

🏷ÇMIMI: 130’000 €
--------------------------------
▶Të interesuarit mund të na kontaktojnë në këta numra kontakti:
📱+355676666765, 📱+355695292667 ose 📞+355 22 247570
▶Gjithashtu në adresën tonë të e-mail-it: sunrealestate.al@gmail.com

Sun Real Estate

User since: Sep 23, 2015
See all ads »

+3********Show phone
Email

€57,000.00
€33,000.00
Shkoder
Postuar May 09, 2018 tek Apartamente ne shitje
€55,000.00
€51,650.00
Go to top