This site uses cookies. By continuing to browse the site, you are agreeing to our use of cookies. Read more about our cookie terms.
Home  » Objekte banimi / Toke  » Apartamente ne shitje  »Postime #31211
€59,000.00

Shitet apartament 1+1 prane UET!

Postuar Oct 01, 2018 | Vizita: 474
Zona: Tirane
Lloji i postimit: Ofroj
Shitet apartament 1+1 prane UET-se. Apartamenti ndodhet ne kat te 11-te. Ka siperfaqe 70 m2 te organizuar ne 1 dhome gjumi, 1 kuzhine, 1 tualet dhe 1 ballkon. Eshte ne gjendje shume te mire, shitet i mobiluar. Dritaret jane te pajisura me grila. Me kontrate porosie. Per me shume detaje dhe viziten ne prone na kontaktoni!

Id e prones : AN010518-01
www.homeplus.al

Agron

User since: Jul 01, 2016
See all ads »

06********Show phone
Email

Tirane
Postuar Oct 03, 2018 tek Apartamente ne shitje
€48,000.00
Tirane
Postuar Oct 03, 2018 tek Apartamente ne shitje
€121,100.00
Tirane
Postuar Oct 04, 2018 tek Apartamente ne shitje
€74,500.00
Shkoder
Postuar Oct 04, 2018 tek Apartamente ne shitje
€58,000.00
Go to top