Home  » Objekte banimi  » Apartamente ne shitje  »Postime #31214
€78,000.00

Shitet apartament 1+1 ne Vasil Shanto!

Postuar May 10, 2018 | Vizita: 18
Zona: Tirane
Lloji i postimit: Ofroj
Shitet apartament 1+1 ne zonen e Vasil Shanto, afer Kesh-it. Apartamenti ndodhet ne katin zero te nje pallati ekzistues qe e ben te pershtatshem dhe per aktivitet biznesi. Ka siperfaqe 78m2 te organizuar ne 1 dhome gjumi, 1kuzhine, 1tualet dhe 1 ballkon. Ndodhet ne zone te preferuar dhe mjaft te frekuentuar. Eshte i pajisur me dokumenta te rregullta pronesie. Per me shume detaje dhe viziten ne pronen na kontaktoni!

Id e prones : AZ240418-01
wwww.homeplus.al

Agron

User since: Jul 01, 2016
See all ads »

06********Show phone
Email

Shkoder
Postuar May 09, 2018 tek Apartamente ne shitje
€38,000.00
Shkoder
Postuar May 09, 2018 tek Apartamente ne shitje
€45,000.00
Go to top