Home  » Objekte banimi  » Apartamente me qera  »Postime #31217
€400.00

Zyre me qera prane Presidences!

Postuar May 10, 2018 | Vizita: 28
Zona: Tirane
Lloji i postimit: Ofroj
Jepet me qera zyre prane Presidences ne Rr. "Lidhja e Prizerenit". Ambienti ndodhet ne katin zero te nje pallati ekzistues. Ka siperfaqe 95m2 te organizuar ne 4 ndarje, 1 ambient kuzhine, 2 tualete dhe 1 ballkon. Ka hapesira te pershtatshme per sherbime apo aktivitete te ndryshme. Per me shume detaje dhe viziten ne prone na kontaktoni!


Id e prones : BH260418-01
www.homeplus.al

Agron

User since: Jul 01, 2016
See all ads »

06********Show phone
Email

Go to top