Home  » Objekte banimi  » Apartamente ne shitje  »Postime #31218
€45,120.00

Shitet apartament ne zonen e Freskut!

Postuar May 10, 2018 | Vizita: 58
Zona: Tirane
Lloji i postimit: Ofroj
Shitet apartament 2+1 ne zonen e Freskut. Apartamenti ndodhet ne kat te 3-te, pallat i ri pa ashensor. Ka siperfaqe 94m2 te organizuar ne 2 dhoma gjumi, 1 soxhorno, 1 tualet dhe 1 ballkon. Zona ne te cilen ndodhet eshte nje zone e populluar dhe ne zhvillim. Me hipoteke karabina. Per me shume detaje dhe viziten ne prone na kontaktoni!

Id e prones : AZ270418-01
wwww.homeplus.al

Agron

User since: Jul 01, 2016
See all ads »

06********Show phone
Email

€135,000.00
Tirane
Postuar May 09, 2018 tek Apartamente ne shitje
€95,000.00
Tirane
Postuar May 09, 2018 tek Apartamente ne shitje
€65,450.00
Tirane
Postuar May 09, 2018 tek Apartamente ne shitje
€91,200.00
Go to top