Home  » Objekte banimi  » Apartamente me qera  »Postime #31219
€157.00

Apartament 1+1 me qira në Parrucë

Postuar May 10, 2018 | Vizita: 32
Zona: Shkoder
Lloji i postimit: Ofroj
Sun Real Estate ofron me qira një apartament 1+1 të ndodhur në qendër të qytetit, në Parrucë.
Apartamenti ka një sipërfaqe prej 65 m² dhe ndodhet në katin e pestë dhe ka një dhomë gjumi e shtruar me parket druri, një kuzhinë e shtruar në laminat dhe një banjo të kompletuar. Ka dritare duralumini.

🏷ÇMIMI: 20’000 lekë/muaj
--------------------------------
▶Të interesuarit mund të na kontaktojnë në këta numra kontakti:
📱+355676666765, 📱+355695292667 ose 📞+355 22 247570
▶Gjithashtu në adresën tonë të e-mail-it: sunrealestate.al@gmail.com

Sun Real Estate

User since: Sep 23, 2015
See all ads »

+3********Show phone
Email

€118.00
Tirane
Postuar May 10, 2018 tek Apartamente me qera
€400.00
Shkoder
Postuar May 10, 2018 tek Apartamente me qera
€157.00
Go to top