Home  » Objekte banimi / Toke  » Apartamente ne shitje  »Postime #31226
€77,000.00

Shitet apartament afer Ambasades Amerikane!

Postuar May 18, 2018 | Vizita: 377
Zona: Tirane
Lloji i postimit: Ofroj
Shitet apartament 1+1 afer Ambasades Amerikane, ne Rrugen Budi. Apartamenti ndodhet ne kat te 5-te te nje pallati ekzistues, por ne brendesi te apartamentit jane kryer te gjitha punime te reja. Eshte ne gjedje shume te mire. Ka siperfaqe 73.3 m2 te organizuar ne 1 dhome gjumi, 1 kuzhine, 1 tualet, 1 depo dhe 1 ballkon. Apartamenti eshte i rivleresuar. Ka orientim Jug-Lindje. I pajusr me hipoteke. Per me shume detaje dhe viziten ne prone na kontaktoni!

Id e prones : BH050518-01
www.homeplus.al

Agron

User since: Jul 01, 2016
See all ads »

06********Show phone
Email

Tirane
Postuar May 22, 2018 tek Apartamente ne shitje
€92,040.00
Tirane
Postuar May 22, 2018 tek Apartamente ne shitje
€45,000.00
€100,000.00
Tirane
Postuar May 22, 2018 tek Apartamente ne shitje
€250,000.00
Go to top