Home  » Objekte banimi / Toke  » Apartamente me qera  »Postime #31229
€370.00

Apartament me qera tek Selvia!

Postuar May 18, 2018 | Vizita: 85
Zona: Tirane
Lloji i postimit: Ofroj
Jepet me qera apartament 2+1 tek Selvia, Rr. "Haxhi Sina". Apartamenti ndodhet ne kat te 4-te, pallat i ri me punime teper cilesore dhe shume mire te administruar. Ka siperfaqe 74m2 te organizuar ne 2 dhoma gjumi, 1 soxhorno, 1 tualet dhe 1 ballkon. Eshte i arreduar ne menyre luksoze, i shtruar me parket, dritare te pajisura me grila. Oxhaku ne dhomen e ndenjes i jep akoma me shume vlere apartamentit. Zona mjaft e preferuar dhe frekuentuar. Cmimi i negociueshem. Per me shume detaje dhe viziten ne prone na kontaktoni!

Id e prones : DH080518-01
www.homeplus.al

Agron

User since: Jul 01, 2016
See all ads »

06********Show phone
Email

Shkoder
Postuar Jun 03, 2018 tek Apartamente me qera
€160.00
€290.00
Shkoder
Postuar Jun 05, 2018 tek Apartamente me qera
€200.00
Tirane
Postuar Jun 06, 2018 tek Apartamente me qera
€200.00
Go to top