Home  » Objekte banimi / Toke  » Toke ne shitje  »Postime #31231
€100,000.00

Tokë në shitje te Kolaudimi

Postuar May 18, 2018 | Vizita: 65
Zona: Shkoder
Lloji i postimit: Ofroj
Sun Real Estate ofron për shitje një tokë me sipërfaqe 750 m².
Toka ndodhet afër kolaudimit të makinave, rruga “Doktor Ali Spahia”

Ndodhet buzë rruge dhe ka dalje në rrugën kryesore.

🏷ÇMIMI: 100’000 €
--------------------------------
▶Të interesuarit mund të na kontaktojnë në këta numra kontakti:
📱+355676666765, 📱+355695292667 ose 📞+355 22 247570
▶Gjithashtu në adresën tonë të e-mail-it: sunrealestate.al@gmail.com

Sun Real Estate

User since: Sep 23, 2015
See all ads »

+3********Show phone
Email

Shkoder
Postuar May 19, 2018 tek Toke ne shitje
€57,000.00
Shkoder
Postuar May 26, 2018 tek Toke ne shitje
€55,000.00
Shkoder
Postuar Jun 05, 2018 tek Toke ne shitje
€129,000.00
Shkoder
Postuar Jun 06, 2018 tek Toke ne shitje
€120,000.00
Go to top