This site uses cookies. By continuing to browse the site, you are agreeing to our use of cookies. Read more about our cookie terms.
Home  » Objekte banimi / Toke  » Shtepia me qera  »Postime #31242
€1.00

DYQAN + GARAZH ME QERA NE LUSHNJE

Postuar Oct 01, 2018 | Vizita: 8161
Zona: Lushnje
Lloji i postimit: Ofroj
Në zonën më të bukur të qytetit të Lushnjës, ne BULEVARDI SHËTITORJA E PALMAVE, jepen me qera:
1) Dyqan 100 metra katrore
2) Garazh/Magazinë 35 metra katrore
Të gjitha këto kanë pllaka të reja
Instalimet hidraulike dhe elektrike janë të reja
Ka ujë dhe energji elektrike 24 orë në 24. Ka tualet dhe lavaman.
Dyqan është në katin përdhesë të një ndërtese të madhe që është e banuar nga shumë familje, kjo do të rrisë bazën tuaj të konsumatorëve.
Garazhi mund të përdoret si një depo për biznesin tuaj.
I SHKELQYER PER CDO BIZNES.
Për më shumë informacione ju lutem telefononi në numrin 0039-3291974064

Alben

User since: Jun 20, 2014
See all ads »

Email

Durres
Postuar Sep 12, 2018 tek Shtepia me qera
€500.00
Tirane
Postuar Sep 12, 2018 tek Shtepia me qera
€1,000.00
Tirane
Postuar Sep 19, 2018 tek Shtepia me qera
€600.00
Shkoder
Postuar Sep 19, 2018 tek Shtepia me qera
€900.00
Go to top