This site uses cookies. By continuing to browse the site, you are agreeing to our use of cookies. Read more about our cookie terms.
Home  » Objekte banimi / Toke  » Shtepia ne shitje  »Postime #31245
€68,000.00

Shtëpi private në shitje në Bahçallëk

Postuar Jun 28, 2018 | Vizita: 195
Zona: Shkoder
Lloji i postimit: Ofroj
Sun Real Estate ofron për shitje një shtëpi private në Bahçallëk,
Shtëpia është një ndërtesë e re dy-katëshe me një sipërfaqe totale prej 300 m² (kati i parë, kati i dytë dhe oborri).

Kati I që mund të përdoret si garazh ose magazinë.
Kati II banues përfshin:
- dhomë ndenjeje + kuzhinë
- dy dhoma gjumi
- ballkon
- koridor i bollshëm.

Ka tarracë të izoluar për mbrojtje ndaj lagështirës.
Është mjaft e përshtatshme, pasi ndodhet larg smogut dhe zhurmave.
Ndodhet në një lagje të banuar nga familjarë.

🏷ÇMIMI: 68'000 €
--------------------------------
▶Të interesuarit mund të na kontaktojnë në këto numra kontakti:
📱+355676666765, 📱+355695292667 ose 📞+355 22 247570
▶Gjithashtu në adresën tonë të e-mail-it: sunrealestate.al@gmail.com

Sun Real Estate

User since: Sep 23, 2015
See all ads »

+3********Show phone
Email

Tirane
Postuar Jun 27, 2018 tek Shtepia ne shitje
€1,200.00
€240,000.00
Go to top