This site uses cookies. By continuing to browse the site, you are agreeing to our use of cookies. Read more about our cookie terms.
Home  » Objekte banimi / Toke  » Te tjera  »Postime #31247
€700.00

Ambient biznesi me qira tek Instituti

Postuar Jun 28, 2018 | Vizita: 124
Zona: Shkoder
Lloji i postimit: Ofroj
Sun Real Estate ofron me qira një ambient biznesi me sipërfaqe 170 m² të ndodhur në katin e dytë dhe me adresë: rruga “Vaso Kadia”, te Instituti.

- Përbëhet nga dy banjo.
- Është i shtruar me pllakë.
- Ka sistem aspirimi dhe kondicioner.
- Ka edhe vetratë xhami.

🏷ÇMIMI: 700 € në muaj
--------------------------------
▶Të interesuarit mund të na kontaktojnë në këta numra kontakti:
📱+355676666765, 📱+355695292667 ose 📞+355 22 247570
▶Gjithashtu në adresën tonë të e-mail-it: sunrealestate.al@gmail.com

Sun Real Estate

User since: Sep 23, 2015
See all ads »

+3********Show phone
Email

Tirane
Postuar Jun 28, 2018 tek Te tjera
€500.00
Tirane
Postuar Jun 28, 2018 tek Te tjera
€500.00
Tirane
Postuar Jun 28, 2018 tek Te tjera
€540.00
Tirane
Postuar Jun 28, 2018 tek Te tjera
€1,000.00
Go to top