This site uses cookies. By continuing to browse the site, you are agreeing to our use of cookies. Read more about our cookie terms.
Home  » Objekte banimi / Toke  » Shtepia ne shitje  »Postime #31252
€113,000.00

Shtëpi private 2+1 në shitje

Postuar Jun 27, 2018 | Vizita: 4630
Zona: Shkoder
Lloji i postimit: Ofroj
Sun Real Estate ofron për shitje një shtëpi private 2+1 me vendndodhje: rruga “Tepe” (te rotondoja).
Prona ka një sipërfaqe ndërtimi prej 120 m² dhe një truall me sipërfaqe prej 542 m².

Ka 2 dhoma gjumi, sallon + kuzhinë dhe banjo.

Shtëpia ka në dispozicion një dyqan me sipërfaqe 85 m², duke ofruar shfrytëzimin e saj per shërbime të ndryshme.
Zona në të cilën ndodhet është mjaft e qetë. .
Shtëpia shitet e mobiluar.

🏷ÇMIMI: 113’000 €
--------------------------------
▶Të interesuarit mund të na kontaktojnë në këta numra kontakti:
📱+355673108008, 📱+355695292667 ose 📞+355 22 247570
▶Gjithashtu në adresën tonë të e-mail-it: sunrealestate.al@gmail.com

Sun Real Estate

User since: Sep 23, 2015
See all ads »

+3********Show phone
Email

€41,087.00
Tirane
Postuar Jul 11, 2018 tek Shtepia ne shitje
€64,000.00
€64,000.00
Go to top