This site uses cookies. By continuing to browse the site, you are agreeing to our use of cookies. Read more about our cookie terms.
Home  » Objekte banimi / Toke  » Te tjera  »Postime #31254
€197.00

Dyqan me qira në Parrucë

Postuar Jun 27, 2018 | Vizita: 373
Zona: Shkoder
Lloji i postimit: Ofroj
Sun Real Estate ofron me qira një dyqan në Parrucë, te Bulevardi “Zogu I” me sipërfaqe 23 m², në katin përdhe.

✔Cilësitë e dyqanit:
- Është i shtruar me pllakë.
- Ka një banjo të kompletuar.
- Ka tavan me gips dhe derë duralumini.

🏷ÇMIMI: 25’000 lekë të reja në muaj
--------------------------------
▶Të interesuarit mund të na kontaktojnë në këta numra kontakti:
📱+355676666765, 📱+355695292667 ose 📞+355 22 247570
▶Gjithashtu në adresën tonë të e-mail-it: sunrealestate.al@gmail.com

Sun Real Estate

User since: Sep 23, 2015
See all ads »

+3********Show phone
Email

Shkoder
Postuar Jul 05, 2018 tek Te tjera
€200.00
Tirane
Postuar Jul 06, 2018 tek Te tjera
€60,000.00
Shkoder
Postuar Jul 07, 2018 tek Te tjera
€240,000.00
Tirane
Postuar Jul 10, 2018 tek Te tjera
€1,500.00
Go to top