Home  » Objekte banimi / Toke  » Apartamente ne shitje  »Postime #31272
€46,000.00

Apartament 2+1 në shitje në Sarreq

Postuar May 19, 2018 | Vizita: 128
Zona: Shkoder
Lloji i postimit: Ofroj
Sun Real Estate ofron për shitje një apartament 2+1 në Sarreq. Apartamenti ndodhet në kat të dytë dhe ka një sipërfaqe prej 92 m².

Ka dy dhoma gjumi, një banjo të kompletuar dhe një ballkon.
Është apartament i ri i papërdorur dhe i pamobiluar.

🏷ÇMIMI: 46’000 € *I DISKUTUESHËM*
--------------------------------
▶Të interesuarit mund të na kontaktojnë në këta numra kontakti:
📱+355676666765, 📱+355695292667 ose 📞+355 22 247570
▶Gjithashtu në adresën tonë të e-mail-it: sunrealestate.al@gmail.com

Sun Real Estate

User since: Sep 23, 2015
See all ads »

+3********Show phone
Email

Shkoder
Postuar Jun 05, 2018 tek Apartamente ne shitje
€45,000.00
Tirane
Postuar Jun 05, 2018 tek Apartamente ne shitje
€38,000.00
Shkoder
Postuar Jun 05, 2018 tek Apartamente ne shitje
€116,800.00
Go to top