This site uses cookies. By continuing to browse the site, you are agreeing to our use of cookies. Read more about our cookie terms.
Home  » Objekte banimi / Toke  » Apartamente ne shitje  »Postime #31281
€68,000.00

Apartament 3+1 në shitje te Kisha e Madhe

Postuar Jun 30, 2018 | Vizita: 228
Zona: Shkoder
Lloji i postimit: Ofroj
Sun Real Estate ofron për shitje një apartament 3+1 në katin e parë me një sipërfaqe prej 100 m² dhe adresë: rruga “Marin Biçikemi”, përballë Kishës së Madhe.

Ka tri dhoma gjumi, ballkon dhe dy banjo të kompletuara

Është i shtruar me parket.
Shitet i pamobiluar.
Pallati disponon garazh për parkim në shërbim të banorëve.

Prona është e pajisur me dokumenta te rregullta.

🏷ÇMIMI: 68’000 €
--------------------------------
▶Të interesuarit mund të na kontaktojnë në këto numra kontakti:
📱+355673108008, 📱+355695292667 ose 📞+355 22 247570
▶Gjithashtu në adresën tonë të e-mail-it: sunrealestate.al@gmail.com

Sun Real Estate

User since: Sep 23, 2015
See all ads »

+3********Show phone
Email

€89,000.00
€145,000.00
Tirane
Postuar Jul 17, 2018 tek Apartamente ne shitje
€250,000.00
Shkoder
Postuar Jun 11, 2018 tek Apartamente ne shitje
€41,000.00
Go to top