This site uses cookies. By continuing to browse the site, you are agreeing to our use of cookies. Read more about our cookie terms.
Home  » Blerje & Shitje  » Te tjera  »Postime #31283
€238,700.00

SHITET dyqan ne zonen e 21 Dhjetorit

Postuar Jul 03, 2018 | Vizita: 5608
Zona: Tirane
Lloji i postimit: Ofroj
Buze rruge ne zonen e 21 Dhjetorit, shitet ambjent komercial, kati 0. Ka siperfaqe hipotekore prej 77 m2 dhe eshte me dokumentacion te rregullt. Ka 1 tualet dhe perpara ka komplet fasade xhami. Ambjenti eshte i pershtatshem per cdo lloj aktiviteti, zyra, dyqan, njesi sherbimi etj. Cmimi eshte okazion duke qene se ndodhet ne nje pike strategjike prane qendres dhe gjithe zonave me te njohura.
Cmimi: 238.700 Euro
Per nje vizite ne prone dhe me shume detaje na kontaktoni:
Cel. 067 308 7777
Cel. 069 355 5508
Email: kontakt@infoprona.com

Info Prona

User since: Oct 20, 2015
See all ads »

+3********Show phone
Email

Tirane
Postuar Jun 14, 2018 tek Te tjera
€295.00
Tirane
Postuar Jun 27, 2018 tek Te tjera
€850.00
Tirane
Postuar Jun 27, 2018 tek Te tjera
Vlore
Postuar Jul 10, 2018 tek Te tjera
€70.00
Go to top