This site uses cookies. By continuing to browse the site, you are agreeing to our use of cookies. Read more about our cookie terms.
Home  » Objekte banimi / Toke  » Te tjera  »Postime #31284
€1,200.00

Ambient biznesi me qira në qendër të Shkodrës

Postuar Jul 03, 2018 | Vizita: 336
Zona: Shkoder
Lloji i postimit: Ofroj
Sun Real Estate ofron me qira një ambient biznesi të pozicionuar në katin e II të një godine me adresë: sheshi “Demokracia”, ngjitur me Radio Shkodrën.

Ambienti gëzon një sipërfaqe totale prej 120,88 m² dhe ka këto cilësi:

- I ndarë në 2 dhoma me vetratë xhami
- I pajisur me 2 tualete
- Dyqani është me pamje nga rruga dhe ka vetratë xhami për një reklamim sa më të mirë.
- Ambienti është i përshtatshëm si: zyra, bar, klinikë etj.

🏷️ÇMIMI: 1'200 €/MUAJ
--------------------------------
▶️Të interesuarit mund të na kontaktojnë në këto numra kontakti:
📱+355676666765, 📱+355695292667 ose
📞+355 22 247570
▶️Gjithashtu në adresën tonë të e-mail-it: sunrealestate.al@gmail.com

Sun Real Estate

User since: Sep 23, 2015
See all ads »

+3********Show phone
Email

Shkoder
Postuar Jun 28, 2018 tek Te tjera
€130,000.00
Shkoder
Postuar Jun 28, 2018 tek Te tjera
€217,000.00
Shkoder
Postuar Jun 29, 2018 tek Te tjera
€60,000.00
Shkoder
Postuar Jun 30, 2018 tek Te tjera
€160,000.00
Go to top