This site uses cookies. By continuing to browse the site, you are agreeing to our use of cookies. Read more about our cookie terms.
Home  » Objekte banimi / Toke  » Shtepia ne shitje  »Postime #31286
€265,000.00

Vilë dy-katëshe në shitje në Rus

Postuar Jul 03, 2018 | Vizita: 8018
Zona: Shkoder
Lloji i postimit: Ofroj
Sun Real Estate ofron për vilë dy-katëshe e gjysmë me një sipërfaqe të brendshme prej 310 m² dhe e ndërtuar në një truall me sipërfaqe 700 m².
Vila ndodhet në Rus, ngjitur me shkollën “Përparimi”.

Ka një sallon, tri dhoma gjumi dhe tri banjo me hidromasazh.

Ka oborr të bollshëm me bimë dekorative.
Muret me të cilët është ndërtuar janë dopio-tullë.
Është e shtruar me polisterol.
Ofron ngrohje me sistem kaldaje.
Në dizpozicion të vilës është edhe një garazh.
Vila është e ndërtuar 15 vitet e fundit dhe është në gjendje mjaft të re.

🏷ÇMIMI: 265’000 €
--------------------------------
▶Të interesuarit mund të na kontaktojnë në këta numra kontakti:
📱+355673108008, 📱+355695292667 ose 📞+355 22 247570
▶Gjithashtu në adresën tonë të e-mail-it: sunrealestate.al@gmail.com

Sun Real Estate

User since: Sep 23, 2015
See all ads »

+3********Show phone
Email

Tirane
Postuar Jun 27, 2018 tek Shtepia ne shitje
€1,200.00
€240,000.00
Go to top