This site uses cookies. By continuing to browse the site, you are agreeing to our use of cookies. Read more about our cookie terms.
Home  » Objekte banimi / Toke  » Apartamente me qera  »Postime #31287
€157.00

Apartament 2+1 me qira në Xhabije

Postuar Jul 03, 2018 | Vizita: 81
Zona: Shkoder
Lloji i postimit: Ofroj
Sun Real Estate ofron me qira një apartament 2+1 në Xhabije.

Apartamenti ka një sipërfaqe prej 75 m² dhe ndodhet në katin e katërt të pallatit.
Është i mobiluar, ka kondicioner, një banjo dhe dy ballkone.

🏷ÇMIMI: 20’000 lekë/muaj
--------------------------------
▶Të interesuarit mund të na kontaktojnë në këta numra kontakti:
📱+355676666765, 📱+355695292667 ose 📞+355 22 247570
▶Gjithashtu në adresën tonë të e-mail-it: sunrealestate.al@gmail.com

Sun Real Estate

User since: Sep 23, 2015
See all ads »

+3********Show phone
Email

Go to top