This site uses cookies. By continuing to browse the site, you are agreeing to our use of cookies. Read more about our cookie terms.
Home  » Objekte banimi / Toke  » Apartamente ne shitje  »Postime #31288
€420.00

SUPER OKAZION SHITEN APARTAMENTET NE SARANDE

Postuar Jul 03, 2018 | Vizita: 3130
Zona: Sarande
Lloji i postimit: Ofroj
SHITEN APARTAMENTET E MEPOSHTME ME CERTIFIKATE TE RREGULLT PRONESIE
Adresa: Sarande, Zona e Turizmit, Kanali i Cukes,rreth 100 m nga bregu i detit, dhe rreth 200 m nga Hotel Butrinti. Koordinatat ne google maps 39.8653056,20.0156589
1- DY APARTAMENTE 1+1 Me siperfaqe totale 55m² secili, Kati perdhe
2- DY APARTAMENTE 1+1 Me siperfaqe totale 55m² secili, Kati pare i banimit.
CMIMI m2 420 Euro
Cmimi i diskutueshem
Personat e interesuar per blerjen e me shume se nje apartamenti do te perfitojne nje ulje shume te madhe te cmimit.
Apartamentet gjenden ne nje zone mjaft te mire , rreth 100 m nga bregu i detit, dhe rreth 200 m nga Hotel Butrinti.
Per me shume informacion ju lutemi na kontaktoni ne:
CEL:0682084735
MAIL: imobiliare@pespagroup.com

Pespa

User since: Apr 26, 2013
See all ads »

06********Show phone
Email

Shkoder
Postuar Jun 30, 2018 tek Apartamente ne shitje
€40,000.00
Sarande
Postuar Jul 03, 2018 tek Apartamente ne shitje
€420.00
Go to top