Home  » Objekte banimi / Toke  » Apartamente ne shitje  »Postime #31292
€420.00

SHITET GARSONIERE 1+1, OKAZION ME CERTIFIKATE TE RREGULLT PRONESIE

Postuar May 22, 2018 | Vizita: 1184
Zona: Sarande
Lloji i postimit: Ofroj
SUPER OKAZION
SHITET GARSONIERE E MEPOSHTME ME CERTIFIKATE TE RREGULLT PRONESIE
Adresa: Sarande, Zona e Turizmit, Kanali i Cukes,rreth 100 m nga bregu i detit, dhe rreth 200 m nga Hotel Butrinti. Koordinatat ne google maps 39.8653056,20.0156589

GARSONIERE Me siperfaqe totale 42m² secila, Kati pare i banimit

CMIMI m2 420 Euro
Cmimi i diskutueshem
Apartamentet gjenden ne nje zone mjaft te mire , rreth 100 m nga bregu i detit, dhe rreth 200 m nga Hotel Butrinti.
Per me shume informacion ju lutemi na kontaktoni ne:
CEL:0682084735
MAIL: imobiliare@pespagroup.com

Pespa

User since: Apr 26, 2013
See all ads »

06********Show phone
Email

€49,790.00
€130,000.00
€44,200.00
Go to top