Home  » Objekte banimi / Toke  » Apartamente ne shitje  »Postime #31294
€450.00

SUPER OKAZION SHITET APARTAMENT 2+1 ME CERTIFIKATE PRONESIE

Postuar May 22, 2018 | Vizita: 355
Zona: Durres
Lloji i postimit: Ofroj
SUPER OKAZION
SHITET APARTAMENT 2+1 ME CERTIFIKATE PRONESIE
Koordinatat ne google maps 41.309262,19.4865977
Me siperfaqe totale 78.1m²,
Kati 6 Teknik ose kati I peste i banimit.
Apartamenti ndodhet ne Durres , Lagjia 13 Plazh, prane karburant Gega, me dalje ne rruge kryesore.
Pallati ndertuar me parametra bashkekohore, shume prane brgut te detit.
Apartamenti shitet me cmim mjaft te favorshem duke iu referuar dhe zones ne te cilen ndodhet.
CMIMI 450 EURO/M²

Per me shume informacion ju lutemi na kontaktoni ne:
CEL: 0682084735
MAIL: imobiliare@pespagroup.com

Pespa

User since: Apr 26, 2013
See all ads »

06********Show phone
Email

Shkoder
Postuar May 18, 2018 tek Apartamente ne shitje
€50,400.00
Shkoder
Postuar May 19, 2018 tek Apartamente ne shitje
€46,000.00
€68,000.00
Go to top