This site uses cookies. By continuing to browse the site, you are agreeing to our use of cookies. Read more about our cookie terms.
Home  » Objekte banimi / Toke  » Te tjera  »Postime #31297
€185,000.00

Ambient biznesi në shitje në Dobraç

Postuar Jul 03, 2018 | Vizita: 642
Zona: Shkoder
Lloji i postimit: Ofroj
Sun Real Estate ofron për shitje një ambient biznesi me adresë: rruga “Hysen Laçej", tek rreth-rrotullimi në Dobraç.

Dyqani ndodhet në katin e I të një pallati të ndërtuar vitet e fundit dhe ka një sipërfaqe totale prej 148 m².

Ka dy hyrje te ndara.
Tarabat janë elektrike (komandim me pult).
Ka në përbërje dy banjo dhe dysheme të shtruar ne pllakë cilësore.

🏷ÇMIMI: 185’000 €
--------------------------------
▶Të interesuarit mund të na kontaktojnë në këto numra kontakti:
📱+355676666765, 📱ose 📞+355 22 247570
▶Gjithashtu në adresën tonë të e-mail-it: sunrealestate.al@gmail.com

Sun Real Estate

User since: Sep 23, 2015
See all ads »

+3********Show phone
Email

Tirane
Postuar Jun 28, 2018 tek Te tjera
€460.00
Tirane
Postuar Jun 28, 2018 tek Te tjera
€500.00
Tirane
Postuar Jun 28, 2018 tek Te tjera
€500.00
Tirane
Postuar Jun 28, 2018 tek Te tjera
€540.00
Go to top