This site uses cookies. By continuing to browse the site, you are agreeing to our use of cookies. Read more about our cookie terms.
Home  » Objekte banimi / Toke  » Te tjera  »Postime #31301
€357.00

Ambient biznesi me qira në qendër të Shkodrës

Postuar Jul 03, 2018 | Vizita: 604
Zona: Shkoder
Lloji i postimit: Ofroj
Sun Real Estate ofron me qira një ambient biznesi të ndodhur në qendër të Shkodrës.
Ambient ka një sipërfaqe prej 72 m² dhe ndodhet në katin -1.

Është në gjendje mjaft të mirë dhe është i shtruar me pllaka.

🏷ÇMIMI: 45’000 lekë/muaj
--------------------------------
▶Të interesuarit mund të na kontaktojnë në këta numra kontakti:
📱+355676666765, 📱+355695292667 ose 📞+355 22 247570
▶Gjithashtu në adresën tonë të e-mail-it: sunrealestate.al@gmail.com

Sun Real Estate

User since: Sep 23, 2015
See all ads »

+3********Show phone
Email

Shkoder
Postuar Jul 03, 2018 tek Te tjera
€299,000.00
Shkoder
Postuar Jul 04, 2018 tek Te tjera
€393.00
Shkoder
Postuar Jul 08, 2018 tek Te tjera
€2,000.00
€70,000.00
Go to top