This site uses cookies. By continuing to browse the site, you are agreeing to our use of cookies. Read more about our cookie terms.
Home  » Objekte banimi / Toke  » Te tjera  »Postime #31304
€299,000.00

Hotel + Karburant në shitje

Postuar Jul 03, 2018 | Vizita: 6236
Zona: Shkoder
Lloji i postimit: Ofroj
Sun Real Estate ofron për shitje një hotel 3-katësh dhe Karburant në rrugën Shkodër-Lezhë (kilometri i 9-të) midis kryqëzimit të Vaut të Dejës dhe Bushatit.

Prona gëzon një sipërfaqe totale prej 1040 m², ku 500 m² truall janë në dispozicion të karburantit dhe 540 m² truall në dispozicion të hotelit.

✅Ndarja e objekteve është si më poshtë:
1) Hoteli-Bari-Restoranti
Ndërtesa prej 3 kateve ka një sipërfaqe ndërtimi prej 175 m² për kat (525 m² sipërfaqe totale për të tre katet si dhe 175 m² bodrum nëntokësor që mund të përdoret si depo/magazinë).
*Në katin e parë ndodhet një bar-restorant, 2 tualete, pjesa e kuzhinës dhe vendparkim makinash.
*Në katin e dytë ndodhet hoteli që përbëhet nga 6 dhoma dhe 1 dhomë shërbimi, të
gjitha dhomat janë të pajisura me banjo personale.
*Në katin e tretë ndodhet dhe një bar me verandë të bollshme.

2) Karburanti
Është i pajisur me 3 cisterna, me pompa funksionale të përbëra nga 10 pistoleta. Gjithashtu ka në përbërje dhe një sipërfaqe ndërtimi prej 30 m² të ndarë në 3 zyra.
- Objekti shitet me të gjitha pajisjet, të cilat janë aktualisht në gjendje pune.
- Pozicioni i kësaj prone është mjaft strategjik dhe me mundësi zhvillimi në të ardhmen pasi ndodhet në një nga rrugët më kryesore lidhëse në pjesën Veri-Perëndimore të Shqipërisë.
- Zona ka frekuentim të lartë pasi lidh të gjithë fshatrat dhe komunat përreth.
- Prona është e pajisur me certifikatë të rregullt pronësie.

🏷ÇMIMI: 299'000 €
--------------------------------
▶Të interesuarit mund të na kontaktojnë në këto numra kontakti:
📱+355676666765, 📱+355695292667 ose 📞+355 22 247570
▶Gjithashtu në adresën tonë të e-mail-it: sunrealestate.al@gmail.com

Sun Real Estate

User since: Sep 23, 2015
See all ads »

+3********Show phone
Email

Shkoder
Postuar Jul 03, 2018 tek Te tjera
€800.00
Sarande
Postuar Jul 03, 2018 tek Te tjera
€240,000.00
Shkoder
Postuar Jul 04, 2018 tek Te tjera
€800.00
Shkoder
Postuar Jul 05, 2018 tek Te tjera
€200.00
Go to top