This site uses cookies. By continuing to browse the site, you are agreeing to our use of cookies. Read more about our cookie terms.
Home  » Objekte banimi / Toke  » Te tjera  »Postime #31306
€393.00

Dyqan me qira në Parrucë

Postuar Jul 04, 2018 | Vizita: 116
Zona: Shkoder
Lloji i postimit: Ofroj
Sun Real Estate ofron me qira një dyqan në Parrucë me sipërfaqe 36 m².

Dyqani ndodhet në kat të parë në një zonë shumë të frekuentuar.

Është i shtruar me pllaka dhe ka një banjo.

🏷ÇMIMI: 50’000 lekë/muaj
--------------------------------
▶Të interesuarit mund të na kontaktojnë në këta numra kontakti:
📱+355676666765, 📱+355695292667 ose
📞+355 22 247570
▶Gjithashtu në adresën tonë të e-mail-it: sunrealestate.al@gmail.com

Sun Real Estate

User since: Sep 23, 2015
See all ads »

+3********Show phone
Email

Tirane
Postuar Jun 22, 2018 tek Te tjera
€70,000.00
Tirane
Postuar Jun 25, 2018 tek Te tjera
€350.00
Shkoder
Postuar Jun 26, 2018 tek Te tjera
€198,000.00
Shkoder
Postuar Jun 28, 2018 tek Te tjera
€130,000.00
Go to top