This site uses cookies. By continuing to browse the site, you are agreeing to our use of cookies. Read more about our cookie terms.
Home  » Objekte banimi / Toke  » Apartamente me qera  »Postime #31312
€300.00

Apartament 2+1 me qira te shkolla "Jordan Misja"

Postuar Jul 04, 2018 | Vizita: 163
Zona: Shkoder
Lloji i postimit: Ofroj
Sun Real Estate ofron me qira një apartament 2+1 te shkolla “Jordan Misja”.

Apartamenti ka një sipërfaqe prej 110 m² dhe ndodhet në katin e tretë të banimit.

Ka dy dhoma gjumi, dy banjo, një kuzhinë, një korridor të bollshëm dhe një ballkon.
Ka mobilim të ri të papërdorur, cilësor dhe modern.

🏷ÇMIMI: 300 €/muaj
--------------------------------
▶Të interesuarit mund të na kontaktojnë në këta numra kontakti:
📱+355676666765, 📱+355695292667 ose 📞+355 22 247570
▶Gjithashtu në adresën tonë të e-mail-it: sunrealestate.al@gmail.com

Sun Real Estate

User since: Sep 23, 2015
See all ads »

+3********Show phone
Email

Tirane
Postuar Jun 18, 2018 tek Apartamente me qera
€800.00
€400.00
€158.00
€400.00
Go to top