This site uses cookies. By continuing to browse the site, you are agreeing to our use of cookies. Read more about our cookie terms.
Home  » Objekte banimi / Toke  » Apartamente ne shitje  »Postime #31314
€38,500.00

Apartament 1+1 në shitje në Zdrale

Postuar Jul 05, 2018 | Vizita: 219
Zona: Shkoder
Lloji i postimit: Ofroj
Sun Real Estate ofron për shitje një apartament 1+1 në katin e VII të banimit.
Apartamenti ka një sipërfaqe prej 70 m² dhe ndodhet në Zdrale.
Është apartament i ri i papërdorur, i shtruar me pllaka dhe me banjo të kompletuar.

🏷ÇMIMI: 38’500 €
--------------------------------
▶Të interesuarit mund të na kontaktojnë në këta numra kontakti:
📱+355676666765, 📱+355695292667 ose 📞+355 22 247570
▶Gjithashtu në adresën tonë të e-mail-it: sunrealestate.al@gmail.com

Sun Real Estate

User since: Sep 23, 2015
See all ads »

+3********Show phone
Email

Tirane
Postuar Jul 07, 2018 tek Apartamente ne shitje
€129,000.00
€121,000.00
€90,000.00
Go to top