This site uses cookies. By continuing to browse the site, you are agreeing to our use of cookies. Read more about our cookie terms.
Home  » Objekte banimi / Toke  » Apartamente ne shitje  »Postime #31315
€49,790.00

Apartament 2+1 në shitje te Shtëpia e Pionierit

Postuar Jul 05, 2018 | Vizita: 628
Zona: Shkoder
Lloji i postimit: Ofroj
Sun Real Estate ofron për shitje një apartament 2+1 te ish-Shtëpia e Pionierit.
Ka një sipërfaqe prej 76.6 m² dhe ndodhet në katin e dytë të banimit.
Ka një dhomë gjumi, një banjo dhe një ballkon.
Apartamenti është i ri.

🏷ÇMIMI: 49’790 €
--------------------------------
▶Të interesuarit mund të na kontaktojnë në këta numra kontakti:
📱+355676666765, 📱+355695292667 ose 📞+355 22 247570
▶Gjithashtu në adresën tonë të e-mail-it: sunrealestate.al@gmail.com

Sun Real Estate

User since: Sep 23, 2015
See all ads »

+3********Show phone
Email

Tirane
Postuar Jul 14, 2018 tek Apartamente ne shitje
€89,600.00
Tirane
Postuar Jul 09, 2018 tek Apartamente ne shitje
€68,600.00
Go to top