This site uses cookies. By continuing to browse the site, you are agreeing to our use of cookies. Read more about our cookie terms.
Home  » Objekte banimi / Toke  » Apartamente ne shitje  »Postime #31316
€130,000.00

Shitet apartament prane Kodres se Diellit!

Postuar Aug 20, 2018 | Vizita: 9188
Zona: Tirane
Lloji i postimit: Ofroj
Shitet apartament 3+1 tek Kodra e Diellit afer Qendres Kristal. Apartamenti ka siperfaqe te bollshme 151 m2 te organizuar ne 3 dhoma gjumi, 1 soxhorno, 2 tualete dhe 3 ballkone. Ndodhet ne kat te 6-te, pallat i ri, kati i fundit. Eshte ne gjendje shume te mire. I pajisur me dokumentacion te rregullt pronesie. Per me shume detaje dhe viziten ne prone na kontaktoni!


Id e prones : AZ200518-01
www.homeplus.al

Agron

User since: Jul 01, 2016
See all ads »

06********Show phone
Email

€65,000.00
Shkoder
Postuar Aug 30, 2018 tek Apartamente ne shitje
€52,000.00
Shqiperi
Postuar Sep 01, 2018 tek Apartamente ne shitje
€44,200.00
Go to top