This site uses cookies. By continuing to browse the site, you are agreeing to our use of cookies. Read more about our cookie terms.
Home  » Objekte banimi / Toke  » Apartamente ne shitje  »Postime #31317
€44,200.00

Apartament 1+1 në shitje tek ish-Shtëpia e Pionierit

Postuar Jul 05, 2018 | Vizita: 1421
Zona: Shkoder
Lloji i postimit: Ofroj
Sun Real Estate ofron për shitje një apartament 1+1 tek ish-Shtëpia e Pionierit.
Ka një sipërfaqe prej 68 m² dhe ndodhet në katin e tretë të banimit.
Ka një dhomë gjumi, një banjo dhe një ballkon.

Apartamenti është i ri.

🏷ÇMIMI: 44'200 €
--------------------------------
▶Të interesuarit mund të na kontaktojnë në këta numra kontakti:
📱+355676666765, 📱+355695292667 ose 📞+355 22 247570
▶Gjithashtu në adresën tonë të e-mail-it: sunrealestate.al@gmail.com

Sun Real Estate

User since: Sep 23, 2015
See all ads »

+3********Show phone
Email

Tirane
Postuar Jul 10, 2018 tek Apartamente ne shitje
€52,061.00
€64,000.00
€45,380.00
€74,200.00
Go to top